Firma

busy olsztyn niemcyBusy Olsztyn Niemcy. Jesteśmy prężną i doświadczoną firmą przewozową. Usługi przewozu busami m.in. do Niemiec oferujemy od 1989 roku. Bardzo zabiegamy o to, aby nasi obecni jak i nowi klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie w czasie podróży naszymi busami do Niemiec. Przewozy Busy Olsztyn Niemcy dostosowujemy do oczekiwań naszych pasażerów, tak aby każdy był usatysfakcjonowany. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami wymaganymi przez prawo polskie i europejskie. Świadczymy usługi przewozowe m.in. na trasie Olsztyn, Ostróda, Iława, Lubawa, Działdowo, Nowe Miasto Lubawski – Niemcy, Holandia

Nasze busy Niemcy to bezpieczne, nowoczesne i zadbane pojazdy. W trosce o komfort i zadowolenie naszych pasażerów, przewóz osób do Niemiec z Olsztyna świadczymy w busach posiadających funkcje, które sprawiają, że podróż jest przyjemna i komfortowa. Nasze busy wyposażone są w klimatyzację, wygodne, regulowane fotele, ogrzewanie postojowe, GPS oraz audio video, dzięki temu  podróż do Niemiec mija szybko i przyjemnie. Nasze busy są w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Nasze komfortowe busy i kadra zawodowych kierowców dają gwarancję przewozu na najwyższym poziomie.

Wybrane miasta do których przewozimy klientów:

Berlin, Beelitz, Schape, Potsdam, Schlunkendorf, Brandenburg, Belzig, Burg, Magdeburg, Helmstedt, Wolfsburg, Braunschweig, Peine, Gifhorn, Salzgitter, Hildesheim, Celle, Nienburg, Lehrte, Hannover, Garbsen, Barsinghausen, Hameln, Minden, Wunsdorf, Neustadt, Rinteln, Vlotho, Lohne, Lubbecke, Melle, Osnabruck, Munster, Herford, Bielefeld, Gottinge, Kassel, Gutersloh, Lippstadt, Geseke, Paderborn, Beckum, Brilon, Rheda Wiedenbruck, Oelde, Hamm, Warendorf, Arnsberg, Unna,Dortmund, Lunen, Recklinghausen, Dorsten,Wesel, Goch, Xanten Essen, Bochum, Gelsenkirchen, Oberhausen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Dinslaken, Mulheim an der Rhur Viersen, Dusseldorf, Neuss, Dormagen, Ratingen, Velbert, Wuppertal, Solingen, Remscheid, Leverkusen, Koln, Bruhl, Bornheim, Frechen.

Niezależnie od podanych wyżej miejscowości deklarujemy możliwość dojazdu busem z Olsztyna do Niemiec zgodnie z Państwa życzeniem.

Rezerwacja busów z Olsztyna warmińsko mazurskie i okolic do Niemiec, pytania, informacje w zakładce:  kontakt

 

busy toruń niemcy